יורם אוחיון

דבר המנכ"ל

תמיד בגובה העיניים

אני גאה לספר שחברת שיר בן מספקת עבודה לכארבע מאות עובדים, שיוצאים בכל בוקר עם חיוך על השפתיים ויודעים כי היזע והעמל סוללים עבורם דרך לקריירה משגשגת. מהיום בו הקמנו את חברת הקייטרינג ידענו כי המרכיב הסודי שלנו טמון בתודעת שירות מפותחת: הן כלפי הלקוח והן כלפי העובדים.

ערך זה מלווה אותנו בכל יום ואת ביטויו תראו בגזרת ההנהלה של החברה, המורכבת מאנשים שצמחו, כמו המנכ"ל, מלמטה. אני מאמין כי ההכשרה הטובה ביותר היא התנסות, לימוד בשטח והיכרות אמתית עם כל זרועות החברה. לא במקרה אומרים "אין חכם כבעל ניסיון".

בעשורים עמוסים בפעילות למדנו כי מנהלים שצמחו מהשטח ינווטו טוב יותר את החברה קדימה, יחפשו פתרונות יצירתיים ואופטימאליים עבור הלקוחות וידעו לשתף פעולה כמו שעושה משפחה: כצוות. בנוסף לכך אנו לעולם לא קופאים על השמרים (אם כי משתמשים בהם לבישול). וגאים להיות מדורגים בין מאה החברות המובילות במשק הישראלי, על פי הדירוג של Dun's100 גלובס, בנוסף להיותנו אחת החברות הבודדות מבין חברות הקייטרינג הגדולות בישראל, שנמצאת בבעלות ישראלית מלאה: 100% כחול-לבן.

אני מנצל את ההזדמנות כדי להתחייב בפניכם כי נמשיך להשקיע, ללמוד, ליצור ולהתפתח, ונגשים את חזוננו להפוך את הדרום למעצמה תעשייתית מובילה. חשוב לנו, כקבוצה עסקית, להציע ללקוחותינו סל שירותים מגוון, שמאפשר ליהנות מכל הדרישות במקום אחד: החל מהפעלת חדרי אוכל ומערכי הסעדה מורכבים ועד לתפריטי גורמה יוקרתיים, שמרקידים אלפי חוגגים ומשאירים טעם לעוד. 

כקבוצה המובילה בתחום ההסעדה חשוב לנו לשמור על המוניטין ולאשרר בכל יום את הרף הגבוה שהעמדנו כבסיס. מסיבה זו אנו ממשיכים כל הזמן להתפתח ומשקיעים גם במיזמים בתחומים נוספים, למען נוכל להמשיך ולייצר מקומות עבודה חדשים ולהפריח את הסצנה העסקית בנגב. 

בברכה, 
יורם אוחיון

 

חתימה
בן אוחיון

דבר הסמנכ"ל

אסטרטגיה מברזל

כדור ההמשך של קבוצת שיר בן אני גאה להוביל קבוצה רעננה, שמתפתחת מדי יום ודואגת לעובדיה כמו למשפחה. הערכים עליהם גדלתי בבית חופפים לערכים העסקיים שקידמו את פני בכניסה לפעילות העסקית בקבוצה: אנו תמיד שמים את העובד במקום הראשון, דואגים לשירות מעל למצופה ולא שוכחים לחשוב כמה צעדים קדימה. 
הרצון להתחדש, השאיפה לשכלל את שיטות העבודה ולבדוק טכנולוגיות חדשות, היא חלק מסוד ההצלחה שלנו. אנו שואפים לאפשר ללקוחותינו ליהנות מכל השירותים במקום אחד, מוכיחים שוב ושוב כי ניתן להשיג יותר בפחות ומציעים שירות ללא רבב, שרק חברה המבוססת על ערכים של מקצועיות, נאמנות ואמינות, יכולה להציע.

ואת ההצלחה אנו לא שומרים רק לעצמנו: בשיר בן אנו דואגים להחזיר כמה שיותר לקהילה ותומכים באינספור פרויקטים ושיתופי פעולה, המעודדים את הצמיחה בדרום מתוך חזון לפתח את האזור. 
כאצן למרחקים ארוכים אני יודע שכדי להשלים מטרות גדולות חשוב לתכנן בקפידה את המסלול. מסורת ספורטיבית זו אני מטמיע בקבוצה, המשלבת את יתרונות תרבות הספורט בתוך האסטרטגיה העסקית. כיום אנו נחשבים לשחקן מוביל בתחום ההסעדה הישראלית לצד פעילויות מגוונות בתחומים נוספים, תוך שיתוף מלא של העובדים - הנהנים כמונו מהגידול העסקי ומהזדמנויות חדשות.

רק בריאות, 
בן אוחיון

חתימה

הכירו את שומר הסף

יורם חכמון | מנהל בקרת איכות בשיר בן

השכלה - בוגר תואר הנדסאי תעשיה וניהול לצד קורסי אבטחה ובקרת איכות, בטיחות בעבודה ובטיחות במזון.

אני מאמין - הסוד טמון בהשקעה אדירה בצוות העובדים, שעובר שורת הדרכות המרעננות את התקנות, הצווים והדגשים בנוגע לבריאות ונהלי העבודה. 

לא במשמרת שלי - עמידה בלוח הזמנים היא מילה באחריות. לשם כך אנו מחזיקים בצי  מתקדם של משאיות קירור, המשנעות את המנות לכל רחבי הארץ ועומדות בכל לוח זמנים.

גאוות יחידה - כשאני שומע כי לקוח הגדיל את כמות ההזמנות פי 4 ויותר, אני יודע שעשינו את עבודתנו כשורה.